ניווט באתר > מרכז קהילתי רובע ט' > דף הבית > הרצאה: עם מיכל צפיר

קיצורי דרך בחברה העירונית

הרצאה: עם מיכל צפיר

מידע כללי

מיכל צפיר: "אם אני יכולה - גם אתם יכולים"

שחקנית, זמרת, מרצה ומאמנת לאורח חיים בריא. בשלוש מילים: אמנית החיים הבריאים מזמינה אתכם להרצאה שתעניק לכם טיפים איך תוכלו לרדת במשקל ולשמור עליו לתמיד.

"על החיים, על המשקל ועל מה שבניהם" עד לפני שש וחצי שנים סבלה מיכל צפיר מעודף משקל של 30 ק"ג. לאחר שעשתה שינוי דרמטי באורח חייה והשילה עשרות ק"ג ממשקלה, מנהלת מיכל מזה ארבע שנים אורח חיים בריא ושומרת על משקל קבוע ומאוזן. בהרצאה מעוררת השראה, בשפה קולחת וסיפורים אותנטיים ומשעשעים על התהליך מספרת מיכל בגילוי לב על מה שלא רואים: על הדרך, על השלבים, על המכשולים, על התובנות ועל השפעת השינוי על כל מהלך חייה וחיי משפחתה.  כשהמסר ברור ואופטימי: "אם אני יכולה - גם אתם יכולים". מיכל צפיר, כוכבת ילדים מוערכת. בעברה ניתן לראות שילוב אקלקטי בין לימודי מספר תחומים, ביניהם משחק, שירה, ואימון תזונה. היא מגישה תכנית ברדיו 102, בעלת בלוג אינטרנט באתר xnet ומעבר לכיכובה בהצגות ומחזות לילדים, היא מעבירה סדנאות, הרצאות, ואימונים למבוגרים ולמשפחות המשלבות מניסיונה העשיר וחוויותיה כאישה שהשילה מעצמה 30 ק״ג. ההרצאה של מיכל מטובלת בטיפים ומוטיבציה, שהופכות אותה לנקודת אור אופטימית ואפקטיבית עבור הצופים בה. צפיר מעבירה בהרצאות שלה טיפים ושיעורים שמטרתם לקדם שינוי ולחיות חיים בריאים ומאושרים. דמותה הצבעונית, הקורנת והכריזמטית מוסיפה רבות להרצאותיה, והופכת אותן למבוקשות מאוד.  

יום שני,4.12.17 בשעה 20:00, מרכז קהילתי ט',רח' ראשל"צ 4, אשדוד. להזמנות חייגו:08-8541158 .20 ש"ח בלבד במסגרת המיזם 'התושב במרכז הקהילתי'. 

תאריך יום ושעה מיקום עלות כניסה
04/12/2017
ט"ז כסלו התשע"ח
שני
20:00
מתנס ט אשדוד 20 לפרטים נוספים יש לפנות בטלפון:
8541158