ניווט באתר > מרכז קהילתי רובע ט' > דף הבית > הבית שלי ואני'

קיצורי דרך בחברה העירונית

הבית שלי ואני'

מידע כללי

 

הבית שלי ואני

על בתים ואנשים : מושיק גלאמין בהרצאה חווייתית ומרתקת על מקומנו בבית

 

 

מושיק גלאמין, שחקן תיאטרון, יועץ להום סטיילנג, מנחה טלוויזיה, "בא לחדש לכם" רשת ערוץ 2. אשר משיכתו לתחום העיצוב והסטיילינג הלכה והתגברה עם השנים. מהר מאוד מושיק מצא את עצמו עובר לתוך עולם האופנה דרך סטיילינג צילומי קטלוג של חברות גדולות כמו "פוקס", פרסומות טלוויזיה, תצוגות אופנה והפקות בעיתונים נחשבים. בנוסף הוא הועסק כיועץ אופנה בכיר של מותגים ישראליים ובינלאומיים.

מושיק גלאמין מספר שכאשר הוא נכנס הביתה למישהו הוא מיד יודע עליו הכול, לעיתים הוא מגלה שאלו לא אותם אנשים שהוא הכיר קודם מחוץ לבית . איך יודעים איזה טעם אישי יש לנו? הנה לכם שאלות מכוונות, ביקרתם פעם בחדר בבית מלון כזה שהתחברתם מיד? אולי בחנות מעניינת? הקשיבו לתחושות הבטן מה מדבר אליכם יותר ומה פחות, ומה לא מעניין, אט אט תבינו בעצמכם מהו סגנונכם האישי.

הבית משקף את מי שאנחנו. חיפוש פנימי בתוכנו על מהות הבית שלנו. עקרונות סגנון חיים וסגנון אישי. סדר ופונקציה. אסתטיקה וחמשת החושים. בית שנותן מענה לצרכים שלנו. איך משדרגים ומעצבים דברים סופר פשוטים ויוצא הכי מעוצבים, לא צריך לשבור תכנית חסכון ממש לא.. הום סטיילינג מושג בעזרת יציאה מהקופסא ומחשבה יצירתית, לא צריך להיות איינשטיין רק להביט הסתכלות סביבתית ולקחת רעיונות. להעתיק אבל באינטרפטציה אישית ברור נכון? להתאים לאופי לחיים ולמצב הרוח שלנו.

מתוך הרקע העשיר הזה נבנתה ההרצאה שלו אשר מיועדת לכל מי שרוצה להתאים את סביבת המגורים לאופיו בצורה מדויקת, אישית ובתקציב התואם את צרכיו.

'הבית שלי ואני'-הרצאה של מושיקו גלאמין, יום שני,12.2.18 בשעה 20:00,מרכז קהילתי ט', רח' ראשל"צ 4,אשדוד.

 

20 ש"ח בלבד כחלק מהמיזם 'התושב במרכז הקהילתי'. למידע נוסף ולהזמנות 08-8541158

תאריך יום ושעה מיקום עלות כניסה
12/02/2018
כ"ז שבט התשע"ח
שני
20:00
מרכז קהילתי רובע ט' 20 לפרטים נוספים יש לפנות בטלפון:
8541158